Sveicināti, Viesi!
(ielogoties)
Pamācība
    Katalogs       Meklēšana pēc koda       Meklētājs       Kataloga izdruka    
Pamācība

Veikt preču pasūtīšanu no E-noliktavas un izmantot citas tās funkcijas var Santeko pastāvīgie klienti, ielogojoties ar savu lietotāja vārdu un paroli.
"Viesim" pieejams tikai pārlūkošanas režīms. Lai saņemtu savu lietotāja vārdu un paroli, piesakieties sadarbībai šeit vai sazinieties ar Santeko tirdzniecības pārstāvjiem.

Kad esat ielogojies, redzama gan preces standartcena, gan arī cena ar Jūsu individuālo atlaidi. Atliek ierakstīt nepieciešamo preču daudzumu un "ielikt grozā". Kad visas vajadzīgās preces esat salikuši grozā, spiediet "pasūtīt", un pasūtījums ir veikts. Pirms tam savu pasūtījumu varat arī pārskatīt un rediģēt, mainot preču daudzumu un pārrēķinot.
Visi iepriekš veiktie pasūtījumi ir pieejami "pasūtījumu vēsturē" - varat jebkuru no tiem atkārtot vai izmantot par pamatu jaunam.
Ja no visa apjomīgā preču klāsta Jūs interesējošais sortiments ir konkrēts un salīdzinoši neliels, izmantojiet "vēlmju lapu". Šeit varat veidot savu preču izlasi. Spiežot "+" pie preces, tā nonāks Jūsu "vēlmju lapā" un vienmēr būs piejama ar vienu klikšķi - tā nebūs katrreiz no jauna jāmeklē katalogā.

Papildus ir pieejami arī preču katalogi *.xml un *.xls formātos.

 

E-noliktava ir veidota Jūsu ērtībai, tāpēc vienmēr būsim atvērti idejām un priekšlikumiem funkcionalitātes tālākai uzlabošanai.
Savus novērojumus un ieteikumus rakstiet uz: tests@santeko.lv